Ogrzewanie podłogowe kalkulator

Rozwiązanie jakim jest ogrzewanie podłogowe najczęściej jest stosowane w kuchni czy łazience, ponieważ tam najczęściej podłoga jest zachlapywana. Równie często jest także montowane w jadalni czy w salonie. Choć tu bardzo często wykorzystuje się także ogrzewanie łączone (mieszane), czyli podłogówkę połączoną z tradycyjnymi grzejnikami. Najlepiej rozwiązanie to sprawdza się, jeśli w pomieszczeniu znajdują się duże okna lub cała ściana jest przeszklona.

Ogrzewanie podłogowe ma wiele plusów, a jednym z najważniejszych z nich jest oszczędność jaką przynosi – rachunki za ogrzewanie mogą spaść nawet o 6-12%. Dzięki temu że pomieszczenie jest nagrzewane całą powierzchnią podłogi nie musimy ustawiać tak wysokiej temperatury. Rozwiązanie to jest także zdrowe, ponieważ dla człowieka najlepszą sytuacją jest to, gdy przy stopach powietrze jest cieplejsze, a przy głowie chłodniejsze.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą, która obejmuje ogrzewanie podłogowe w Szczecinie, montaż instalacji wodno-kanalizacyjnych, instalacji nawadniających czy instalację odkurzacza centralnego.